Layering

Začalo to už na základní škole. Byla jsem snad nejtlustší holka v ročníku a díky mým kořenům v Peru taky nejtmavší. Tehdy asi stačilo, aby někdo řekl, že je v pořádku být jiný. Ale to bych neměla o čem psát.

Do té doby jsem chtěla být jako ségra. Jsem o 4 roky mladší než ona, takže cokoliv řekla, tak pro mě byla modla.  Ale nemá to tak většina mladších sourozenců?

Ségra zprostředkovala moje seznámení s nákupákem a za nasyslené kapesné, které většina mých spolužaček utratilo za lízátka v automatu, jsem si kupovala oblečení.

Měla jsem i šílené bílé tričko s kamínkovým nápisem GUESS a to mě pasovalo na fashion guru celé základní školy.

Změna šatníku udělala hodně. Obečení se stalo mou láskou, protože jsem mě lidi nebrali už jen jako tlustoprdku, přestože jsem měla stále stejný počet kil. A ne, nevyrostla jsem.

V obchoďáku byly moje hlavní zastávky v New Yorkeru a Teranově, protože tam se dalo sehnat hodně muziky za málo peněz. Postupem času jsme si dovolila aji kabelku za 500 (a to bylo celé jmění!) byla od značky Converse a vypadala nějak takto Vrchol mých nákupů byla kabelka Roxy za cca skoro tísíc korun!! Koupily jsme ji se sestrou na půl, ale nosila ji jen ona.

Nojo, mladší sourozenci, vy víte, čím jsme si museli projít, haha.

Fejkům od moře jsem se bohužel taky nevyhnula. Tady taky stačilo, aby mi někdo vyvětlil, proč fejky ne.

Je libo bárbery nebo lujviton?

Dnes už vím co ne a co jo. Co se mi hodí do šatníku, co je kvalitní materiál a co je hadra. Vím co je můj styl a dokonce pomáhám ostatním najít ten jejich. Nevyvíjím lék na rakovinu, ale dělám svět hezčí.

Tak ahoj!

Kalhoty + batoh: second-hand, rolák: Zara, mikča: z Verčinýho šatníku (hned ti ji vrátím Veru), sako: Bershka, malá náušnice: rodinný klenůtek, velká náušnice: bižuterie z C&A. hodinky: Casio.

Za fotky děkuju úžasné Alexandře Hraskove.

BUDE SE VÁM LÍBIT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.