GO BERET OR GO HOME

 Ach, barety! Má láska už několik let a až letos si je odvážím nasadit. Proč se s nimi roztrl pytel v nejednom obchodě?

Je to díky Marii Grazia Chiuri, která navrhla pro značku Dior celou koleci Autumn-Winter 2017-18 s koženými barety. Jestli vás celá přehlídka zajímá, nalinkovala jsem vám odkaz na youtube, na oficiální kanál Dioru- hned tady. Mimochodem, pokud jste si zamilovali šifónové šaty, přehlídka je jich taky plná.

A já samozřejmě jeden musela mít.

Mě se vždycky líbili, jsou tak klasické a šik, ale je pravdou, že kdyby teď tak neletěly, tak o nich nejspíš nenapíšu. Nenapadlo by mě ho nosit v Paříži, ale tady v Praze a v Brně mi to příjde děsně šik. No co si budeme povídat, je to trend.

Doma mám uložené ještě dvě barvy od značky Tonak. Cena je kolem čtyř stovek, v menších obchůdkách s babičkama je cena ještě nižší. Vyhovují mi, protože mají spoustu barev, jsou ze 100% vlny a radši podpořím českou firmu než tu zahraniční. Prodejnu mají v Praze, ale objednávat můžete i online na jejich e-shopu.

Je velká šance, že barety najdete v malých secondhandech, nebo u babičky v šatníku.

Kabát je dalším oblíbencem. Je to další vlněný kabát ze second-handu, který jsme vybrali do kolekce Kwant. Ještě jsme ho ani nevystavili a už jsem ho musela mít pro sebe. Ne, že bych 10. kabát potřebovala, ale takhle tmavý ještě nemám …ach to je zkrátka úděl těch, kteří pracují s módou.

No a boty jsou ze Zary, patří mezi moje nejvíce nošené boty vůbec a překvapivě drží. Mám docela dobrou zkušenost s botama ze Zary, vydrží několik sezón a dokonce je můžete i používat. Rifle jsou světlé Levisky, které by bylo potřeba zúžit, ale stále nemůžu rozjet šicí stroj a lámu v něm jehly. Za to tričko mám v šatníku už asi 5 let a stále mě neomrzelo, sedí mi, a připadám si v něm jako Jean de la Fontaine.

Tak ahoj příště!

BUDE SE VÁM LÍBIT

1 Comment

  1. Beautiful outfit, I love it! I like your blog, wanna follow each other?:)

    https://julesonthemoon.blogspot.it

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.